KONST / Litografier / Färglitografi 16259271
nr 1625 9271
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
"Modelltecknaren", påskrift a tergo. Signerad, numrerad 53/300. Färglitografi, bildmått: 37x30 cm, yttermått inklusive ram: 62x44 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 juni 2024
kl 20:10:11
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor